Tom Link & Luke Hagedorn

O NAS

WORKBENCH prezentuje zbiór unikalnych produktów do wnętrz, w całości zaprojektowanych i wykonanych przez Tomasza Linke i Łukasza Hagedorn. Jesteśmy przyjaciółmi ze wspólnym poczuciem estetyki. Oboje naturalnie ciekawi i chętni do odkrywania nowych rzeczy. Kochamy magię tworzenia, która zapewnia nie tylko proces twórczy ale także dobrą zabawę.

Projekt, który zaczął się jako hobby szybko przekształcił się w coś wielkiego i ekscytującego. Nieważne czy jest to tworzenie czy szukanie przedmiotów z przeszłością – dla nas życie nigdy nie jest nudne!

Obserwowaliśmy stare meble, odkrywaliśmy jak są zbudowane i uczyliśmy się na nich, tak aby projektować i wykonywać rzeczy, które sami chcielibyśmy w swoich domach. Przez lata mieliśmy styczność z wykwalifikowanymi rzemieślnikami na terenie Wielkopolski.

Wykorzystując tradycyjne metody i narzędzia pracujemy bez wytchnienia, tak aby przywołać ten czas kiedy jakość była standardem, a nie wyjątkiem. Każdy produkt wymaga dni lub nawet tygodni pracy dlatego sami wybieramy najlepsze drewno do jego produkcji. Czerpiemy radość z tworzenia wysokiej jakości mebli i innych akcesoriów.

Kochamy małe detale i chcemy abyś cieszył się każdym kawałkiem tak jak my, kiedy go tworzyliśmy. Możesz znaleźć w nich elegancję w prostocie, piękno surowych materiałów oraz unikalność z pieczęcią czasu. Nasze produkty wykonane są ręcznie. Jednak nie zamykamy się na łączenie nowych technologii z tradycyjnym rzemiosłem.

Tak właśnie myślimy, projektujemy i wykonujemy!

 

 

 

ONE OF A KIND

Poza stałą ofertą prezentujemy rzeczy jedyne w swoim rodzaju. A to wszystko dzięki unikalnym kawałkom drewna oraz znaleziskom, przedmiotom odzyskanym ze starych domów, fabryk i opuszczonych miejsc. To właśnie te drobne niedoskonałości i widoczna patyna czasu nadaje im charakter i niepowtarzalny wygląd.

Cieszymy się, że możemy dać im drugie życie i mogą znaleźć swój nowy dom. Od teraz to Ty będziesz odpowiedzialny za ciąg dalszy ich historii.

 

 

 

CUSTOM

Przyjmujemy specjalne zlecenia i jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym zamówieniom. Poza pracą w drewnie wykorzystujemy takie materiały jak beton, stal, mosiądz czy miedź.

Chętnie wspieramy architektów i architektów wnętrz w bardzo wczesnym etapie opracowywania koncepcji projektu. Zobacz nasze indywidualne realizacje w zakładce CUSTOM i napisz do nas.

 

 

 

IMPREGNACJA

Nie płacz nad rozlanym mlekiem! Twoi przyjaciele mogą wylać wino na Twój nowy stół, Twoje dzieci mogą rozrzucić jedzenie po całym blacie. Tak się w życiu dzieje! Bez obaw, nasze produkty są bezpieczne dla żywności, łatwe w naprawie i utrzymaniu na długie lata.

Każdy stół i wybrane produkty są wyposażone w fiolkę z dodatkowym olejem do impregnacji i instrukcją jak zachować ich piękno. Nasze produkty będą się starzec naturalnie i pięknie razem z Tobą.

 

 

 

Aby być na bieżąco z codziennymi aktualizacjami oraz zdjęciami nowych prac, śledź nas na Instagramie!

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Witamy wewnątrz naszego procesu tworzenia.